Range Extender | Data transmission speed 3000 Mbps | IEEE 802.11a | IEEE 802.11 b/g | IEEE 802.11n | IEEE 802.11ac | IEEE 802.11ax | 1x10/100/1000M | WPA - Wi-Fi Protected Access | WPA2 - Wi-Fi Protected Access | WPA3 | Number of antennas 2 | Wireless Frequency Range 2.4/5 ГГц | Included Accessories Wi-Fi Range Extender ME80X, Quick Installation Guide | Colour White | Dimensions 138.6 × 100.3 × 68.4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Висота | 90 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 36 |
| Довжина: | 210 |
| Модель [Виробник] | ME80X |
| Опис | Підсилювач Wi-Fi сигналу Mercusys, ME80X |
| Порти LAN [Інтерфейси] | 1х10 / 100 / 1000Mb |
| Пропускна здатність WiFi | 574+2402 Мбіт/с |
| Режими роботи | Повторювач Wi-Fi |
| Стандарти | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товару [Виробник] | Ретранслятор Wi-Fi |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Ширина | 130 |
| Шифрування | WEP, WPA2, WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴

