IP-відеодомофон з WiFi; 7-дюймовий сенсорний IPS-екран; підключення до 4 IP-камер максимальною роздільною здатністю 6Mp; 4 аудіовходи для IP-камер; роздільна здатність запису 2Mp; кількість пристроїв для одночасного перегляду 4; інтерком на 6 домофонів; карта пам'яті microSD до 256 ГБ; 8 тривожних входів; 2.4G WiFi; RJ45 100Mbps; живлення 12 В/PoE; розміри 180.6 / 135.6 / 26.8 мм; вага 0.36 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Загальні | |
| Вага | 360 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрана | 7" |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | накладний |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 180.6 / 135.6 / 26.8 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 138 ₴


