
Сервер Hewlett Packard Enterprise DL325 Gen10 Plus (P18606-B21 / v3-1-3)
659 261 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1591202
0 (800) 33-96-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Форм-фактор - 1U, процесор - AMD EPYC 7702P, кількість встановлених процесорів - 1, пам'ять - 256GB (8x32GB RDIMM), Жорсткий диск - відсутній, 2 х SFP28 (10/25Gb), блок живлення - 2x500W, P408i-a, 8 SFF HDD Bays
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 2x500W |
| Жорсткий диск | відсутній |
| Контролер сховища | P408i-a |
| Кошик | 8 SFF HDD Bays |
| Кількість встановлених процесорів | 1 |
| Кількість ядер | 64 |
| Мережний контролер | 2 х SFP28 (10/25Gb) |
| Пам | 256GB (8x32GB RDIMM) |
| Процесор | AMD EPYC 7702P |
| Форм-фактор | 1U |
| Частота процесора, GHz | 2.0 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 261 ₴



