Ноутбуки Asus відрізняються вишуканістю та стилем. Відомо, що дизайнери цього бренду працюють старанно, створюючи продукти, які задовольняють вимогливих естетів.
Одночасно, ноутбуки Asus відрізняються збалансованою ергономікою — серед представлених моделей можна знайти багато компактних та портативних пристроїв, які є популярними серед активних користувачів. У цьому списку заслуговує на увагу Vivobook 15 X1504, який поєднує в собі потужність та привабливий дизайн.
Характерно для ультрабуків, цей лептоп має тонкий корпус з гладким покриттям. Екран стандартний, 15 дюймів, із високою роздільною здатністю. З вагою 1.7 кг Vivobook 15 X1504 легко взяти з собою у подорожі, відпочинок або на щоденні справи, а також стане вірним помічником для студентів.
Потужність ноутбука вражає: процесор Intel Core i3 забезпечує достатньо ресурсів для виконання робочих задач і проєктів. Кількість пам'яті вистачить для швидкої та ефективної роботи з використанням всіх можливостей приладу.
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook 15 пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких один порт USB-C 3.2 Gen 1, два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і порт USB 2.0. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI.
Vivobook 15 X1504 — це легкий спосіб вирішити складні задачі.
Спростіть виконання повсякденних завдань за допомогою Vivobook 15, стильного ноутбука, готового прийти на допомогу будь-де й будь-коли.
- спеціальний шарнір дозволяє розкрити екран може розкриватися на 180°;
- механічна шторка вебкамери гарантує конфіденційність;
- антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus.
Підготовка Vivobook 15 до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин.
Vivobook 15 оснащується чітким NanoEdge-дисплеєм з тонкою рамкою з трьох сторін. Дисплей має широкі кути огляду та сертифікований TUV Rheinland, як такий, що випромінює низький рівень синього світла – це зменшує ризик виникнення втоми очей під час тривалої роботи за ноутбуком.
При повному натисканні клавіші на клавіатурі ErgoSense не занурюються нижче рівня клавіатурної дошки. Верхівки клавіш залишаються виступати на 0,1 мм над поверхнею, що робить друк комфортним та ергономічним.
Прискорте виконання завдань завдяки покращеній розкладці цифрового блоку клавіш! Він містить гарячі клавіші для калькулятора, функції CE та +/-, а також збільшений інтервал між клавішами, як у повнорозмірної клавіатури для більш інтуїтивного введення чисел.
Vivobook 15 оснащено спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв’язок.
Кришку Vivobook 15 можна розкривати на 180°, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час спільного перегляду контенту з колегами або друзями.
ASUS Antimicrobial Guard Plus – це покриття поверхні ноутбука, що містить позитивно заряджені іони срібла. Іони срібла та негативно заряджені мікробні клітини притягуються один до одного, а потім іони проколюють поверхню оболонки клітин, пошкоджуючи їхню структуру та перешкоджаючи розмноженню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| WebCamera [Веб-камера] | HD камера 720p, з закритою шторкою |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 42 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 3 cell, 42 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Вага, кг [Загальні] | 1.7 |
| Висота | 17.9 мм, 290, 70 |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Відеочіп [Відеокарта] | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Гарантія | 12 |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 12 |
| Глибина | 232.5 мм |
| Довжина: | 490 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Додаткові параметри [Особливості] | Українська розкладка |
| Діагональ | 15.6" |
| Діапазон ваги [Загальні] | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 31-50 Вт-год |
| Колір [Загальні] | Синій |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 3 |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам | 1 |
| Кількість ядер | 6 |
| Лінійка [Виробник] | VivoBook |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT |
| Модель [Виробник] | X1504VA-BQ499 |
| Модель процесора [Процесор] | Intel Core i3-1315U |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП [Пам'ять] | Немає |
| Об'єм | 0.009744 |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | SSD 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 16 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без операційної системи |
| Операційна система [ОС] | DOS |
| Опис | ноутбук 15.6FIM/i3-1315U/16/512/Intel Iris Xe/DOS//Bl/Quiet Blue |
| Оптичний привод | No ODD |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Покриття екрану [Дисплей] | Матове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 1.4, 1x 3,5 мм Combo A |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3-4.5 ГГц) |
| Процесор [Процесор] | Intel Core i3 |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Немає |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 1920x1080 Full HD |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 15.6 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Технологія матриці [Дисплей] | IPS |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-іонна (Lithium-ion) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR4 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 60Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 3200 |
| Ширина | 290, 359.7 мм, 70 |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 250 |
- Ціна: 27 899 ₴





