16.3", 1920x1200 (WUXGA), WVA, Intel Core U7-155H (3.8 - 4.8 ГГц), 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, Windows 11 Pro, 86 Втг, підсвічування клавіатури, 1.86 кг, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.86 кг |
| Ширина | 344 мм |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 6 cell, 86 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Висота | 18 мм |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Глибина | 230 мм |
| Додаткові можливості | англ клавіатура (без кирилиці), стереодинаміки |
| Діагональ | 16.3" |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 16 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Процесор | Intel Core U7-155H (3.8-4.8 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Dell XPS |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Також шукають | потужні |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 459 ₴





