14", 1920x1200 (WUXGA), IPS, 400nits, AMD Ryzen 5 PRO 7535U (2.9 - 4.55 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, AMD Radeon 660M Graphics, Windows 11 Pro, 57 Втг, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, сканер відбитків пальців, TPM модуль, зарядка від USB
Гарантована надійність
При тестуванні Lenovo орієнтується на стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб забезпечити ідеальне поєднання максимальної надійності та виняткової довговічності ноутбуків ThinkPad. Тестуємо ноутбуки ThinkPad на відповідність вимогам 12 військових стандартів, а також виконуємо понад 200 перевірок якості їхньої роботи в екстремальних умовах. Вони не підведуть за жодних обставин і надійно працюватимуть серед арктичних снігів та піщаних бур, в умовах екстремальних температур, підвищеної вологості, а також в умовах ударних та вібраційних навантажень.
Стійке виробництво та екологічна упаковка
Всі пристрої Lenovo виробляються за допомогою технології низькотемпературного паяння для зниження шкідливих викидів. Ми взяли на себе зобов'язання до 2025 року отримувати 90% електроенергії для нашої глобальної виробничої діяльності з відновлюваних джерел, щоб усунути мільйон тонн викидів парникових газів з нашого ланцюжка постачання. Так, упаковка цього ноутбука не містить пластику і на 90% складається з екологічно чистих та перероблених матеріалів.
Все необхідне для ефективної роботи в будь-якому місці
Бізнес-ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 має достатній запас обчислювальних ресурсів для ефективної роботи в будь-якому місці. Завдяки мобільному процесору AMD Ryzen PRO серії 7030 та вбудованій відеокарті AMD Radeon, а також оперативній пам'яті великого об'єму та місткому накопичувачу, він здатний швидко впоратися з будь-яким завданням. Потужний акумулятор підтримує автономну роботу протягом цілого дня.
Створений для твого цифрового благополуччя
З ноутбуком ThinkPad L14 Gen 5 ти зможеш легко та просто працювати у будь-якому місці та проводити відеоконференції на професійному рівні. Ноутбук оснащений веб-камерою стандарту FHD із сенсором RGB, а також фронтальними динаміками з підтримкою технології Dolby Audio та технології шумозаглушення Dolby Voice на основі ШІ. У ньому також реалізовано функції використання цифрових технологій без шкоди здоров'ю. Вони попереджають користувача про необхідність підтримувати правильну поставу під час роботи та регулярно відводити погляд від екрана, щоб сфокусувати зір на інших предметах та зняти напругу з очей.
Всі необхідні засоби підключення
Де б ти не опинився, ThinkPad L14 Gen 5 забезпечить стабільне підключення до мережі для продуктивної роботи. За допомогою широкого спектру портів та рознімів, таких як USB-C та HDMI, ти зможеш підключати до нього інші пристрої та отримувати необхідні дані.
Бізнес-ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 має достатній запас обчислювальних ресурсів для ефективної роботи в будь-якому місці. Завдяки мобільному процесору AMD Ryzen PRO серії 7030 та вбудованій відеокарті AMD Radeon, а також оперативній пам'яті великого об'єму та місткому накопичувачу, він здатний швидко впоратися з будь-яким завданням. Потужний акумулятор підтримує автономну роботу протягом цілого дня.
Створений для твого цифрового благополуччя
З ноутбуком ThinkPad L14 Gen 5 ти зможеш легко та просто працювати у будь-якому місці та проводити відеоконференції на професійному рівні. Ноутбук оснащений веб-камерою стандарту FHD із сенсором RGB, а також фронтальними динаміками з підтримкою технології Dolby Audio та технології шумозаглушення Dolby Voice на основі ШІ. У ньому також реалізовано функції використання цифрових технологій без шкоди здоров'ю. Вони попереджають користувача про необхідність підтримувати правильну поставу під час роботи та регулярно відводити погляд від екрана, щоб сфокусувати зір на інших предметах та зняти напругу з очей.
Всі необхідні засоби підключення
Де б ти не опинився, ThinkPad L14 Gen 5 забезпечить стабільне підключення до мережі для продуктивної роботи. За допомогою широкого спектру портів та рознімів, таких як USB-C та HDMI, ти зможеш підключати до нього інші пристрої та отримувати необхідні дані.
Гарантована надійність
При тестуванні Lenovo орієнтується на стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб забезпечити ідеальне поєднання максимальної надійності та виняткової довговічності ноутбуків ThinkPad. Тестуємо ноутбуки ThinkPad на відповідність вимогам 12 військових стандартів, а також виконуємо понад 200 перевірок якості їхньої роботи в екстремальних умовах. Вони не підведуть за жодних обставин і надійно працюватимуть серед арктичних снігів та піщаних бур, в умовах екстремальних температур, підвищеної вологості, а також в умовах ударних та вібраційних навантажень.
Стійке виробництво та екологічна упаковка
Всі пристрої Lenovo виробляються за допомогою технології низькотемпературного паяння для зниження шкідливих викидів. Ми взяли на себе зобов'язання до 2025 року отримувати 90% електроенергії для нашої глобальної виробничої діяльності з відновлюваних джерел, щоб усунути мільйон тонн викидів парникових газів з нашого ланцюжка постачання. Так, упаковка цього ноутбука не містить пластику і на 90% складається з екологічно чистих та перероблених матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 Pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| WebCamera [Веб-камера] | 5,0 МП + ІЧ дискретний із приватною шторкою |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 57 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Батарея | 57 Вт·год, 57 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Вага, кг [Загальні] | 1.41 |
| Висота | 19 мм, 290 |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M Graphics |
| Відеочіп [Відеокарта] | AMD Radeon 660M |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 36 |
| Глибина | 226 мм |
| Довжина: | 460 |
| Додаткові можливості | Зарядка від USB, стереодинаміки |
| Додаткові параметри [Особливості] | IPS матриця, Модуль TPM, Підсвічування клавіатури, Українська розкладка |
| Діагональ | 14" |
| Діапазон ваги [Загальні] | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 51-70 Вт-год |
| Код виробника [Виробник] | 21L50018RA |
| Колір [Загальні] | Чорний |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 3 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 6 |
| Лінійка [Виробник] | ThinkPad L |
| Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth) | Gigabit Ethernet |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT, Gigabit Ethernet, Optional LAN adapter |
| Модель [Виробник] | ThinkPad L14 AMD G5 T |
| Модель процесора [Процесор] | AMD Ryzen™ 5 7535U Mobile Processor (6-core/12-thread, 12MB cache, up to 4.6 GHz max boost) |
| Модельний ряд [Виробник] | ThinkPad L14 G5 |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Є |
| Наявність вільних слотів ОЗП [Пам'ять] | Немає |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | 1 TB SSD |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 32 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Операційна система [ОС] | Windows 11 Pro |
| Опис | ноутбук 14WUXGAM/R5 PRO 7535U/32/1TB SSD/UMA/W11P/F/BL/Black |
| Оптичний привод | No ODD |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Особливості | сканер відбитків пальців |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Покриття екрану [Дисплей] | Матове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1x USB-A (високошвидкісний USB / USB 2.0), 2x USB-A (USB 5 Гбіт/с / USB 3.2 Gen 1), один завжди вві |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність, Для офісних задач |
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO 7535U (2.9 - 4.55 ГГц) |
| Процесор [Процесор] | AMD Ryzen 5 |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Немає |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 1920x1200 WUXGA |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 14 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkPad |
| Також шукають | ультрабуки |
| Технологія матриці [Дисплей] | IPS |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-іонна (Lithium-ion) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR5 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 60Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 4800 |
| Ширина | 314 мм, 90 |
| Яскравість | 400nits |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 594 ₴





