14", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 660M Graphics, Windows 11 Pro, 45 Втг, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, TPM модуль, 1.4 кг, сірий
Lenovo ThinkBook 14 Gen 7 — стильний бізнес-ноутбук, який стане незамінним сучасним інструментом для підприємців. Модель оснащена яскравим 14-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю WUXGA. Це забезпечує чіткі та реалістичні зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей.
Ноутбук працює на базі процесора AMD Ryzen 5 7535HS, який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він оснащений інтегрованою графікою AMD Radeon 660M, яка забезпечує відмінну якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань. Також пристрій має 16 ГБ оперативної пам'яті DDR5 та місткий SSD-накопичувач, які гарантуватимуть швидку обробку даних та достатньо місця для зберігання всіх важливих файлів.
Пристрої цієї лінійки вирізняються своєю багатофункціональністю і безпекою. ThinkBook 14 Gen 7 оснащений чипом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитка пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації.
Щоб ви завжди залишалися на зв'язку, наявні стандарти Wi-Fi 802.11ax і Bluetooth 5.3 для швидкого та стабільного бездротового з'єднання. Також варто відзначити наявність широкого спектра портів, включаючи USB 3.2 та HDMI 2.1, що забезпечують швидку та необмежену можливість підключення.
Lenovo ThinkBook 14 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це практичний та стильний ноутбук, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Web-камера (Ноутбуки) | WEB-Camera |
| WebCamera [Веб-камера] | FHD 1080p + ІЧ-гібрид із конфіденційною шторкою |
| Ємність батареї, Вт-год [Автономність і живлення] | 45 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Батарея | 3 cell, 45 Втг |
| Бездротові технології | Wi-Fi |
| Вага, кг [Загальні] | 1.38 |
| Висота | 17 мм, 70 |
| Відеокарта | AMD Radeon 660M Graphics |
| Відеочіп [Відеокарта] | AMD Radeon 680M |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 36 |
| Глибина | 224 мм |
| Довжина: | 460 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Додаткові параметри [Особливості] | IPS матриця, Модуль TPM, Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Українська розкладка, Шторка для веб-камери |
| Діагональ | 14" |
| Діапазон ваги [Загальні] | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї [Автономність і живлення] | 31-50 Вт-год |
| Кардридер | Card-reader |
| Код виробника [Виробник] | 21MV0018RA |
| Колір [Загальні] | Сірий |
| Кількість батарейних елементів [Автономність і живлення] | 3 |
| Кількість слотів для оперативної пам | 2 |
| Кількість ядер | 6 |
| Лінійка [Виробник] | ThinkBook |
| Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth) | Gigabit Ethernet |
| Мережеві з'єднання [Інтерфейси та оснащення] | BT, Gigabit Ethernet |
| Модель [Виробник] | ThinkBook 14 G7 ARP |
| Модель процесора [Процесор] | AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Модельний ряд [Виробник] | ThinkBook 14 G7 ARP |
| Наявність веб-камери [Веб-камера] | Немає |
| Наявність вільних слотів ОЗП [Пам'ять] | Є |
| Об'єм диска [Дискова підсистема] | SSD 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті, Гб [Пам'ять] | 16 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Операційна система [ОС] | Windows 11 Pro |
| Опис | ноутбук 14WUXGAM/R5 7535HS/16/512/UMA/W11P/F/BL/Arctic grey |
| Оптичний привод | No ODD |
| Оптичний привід [Інтерфейси та оснащення] | Відсутній |
| Особливості | сканер відбитків пальців |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Покриття екрану [Дисплей] | Матове |
| Порти вводу/виводу [Інтерфейси та оснащення] | 1хHDMI, 1xDisplayPort (USB Type-C), 1xDisplayPort через USB 4, 2хUSB 3.2 Gen1, 1хUSB 3.2 Type-C Gen |
| Призначення і можливості [Особливості] | Висока продуктивність, Для офісних задач |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 — 4.55 ГГц) |
| Процесор [Процесор] | AMD Ryzen 5 |
| Підтримка HDR [Дисплей] | Немає |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Роздільна здатність екрану [Дисплей] | 1920x1200 WUXGA |
| Розмір екрану, дюйми [Дисплей] | 14 |
| Сенсорний екран [Дисплей] | Немає |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Також шукають | ультрабуки |
| Технологія матриці [Дисплей] | IPS |
| Тип батареї [Автономність і живлення] | Літій-іонна (Lithium-ion) |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип відеокарти [Відеокарта] | Інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Тип пам'яті [Пам'ять] | DDR5 |
| Тип товару [Виробник] | Ноутбук |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрану [Дисплей] | 60Hz |
| Частота пам'яті, МГц [Пам'ять] | 4800 |
| Ширина | 300, 314 мм |
| Яскравість екрану, ніт [Дисплей] | 300 |
- Ціна: 50 560 ₴





