аналогова, корпусні (bullet), дротові, 2 Мп, 3.6 мм, видиме світло (LED)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 515 г |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 194 мм |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +50°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | присутній |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | Вбудований мікрофон |
| Підсвітка | видиме світло (LED) |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Стандарт | Turbo HD |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴





