некерований, в стійку, Портів - 16, Gigabit Ethernet, Комутація - 32 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від 0? до 40? C, Зберігання - від -40? до 70? C, Ш - 440 мм, Г - 208 мм, В - 44 мм
Мережевий комутатор TENDA TEG1016G - це високоефективний, недороге, просте у використанні, легко такий що інтегрується і стандартне рішення для підвищення швидкості до вже існуючої мережі до 1000мбіт/сек.
Комутатор, призначений для невеликих офісних мереж, виконаний в компактному корпусі для зручності розміщення на офісному столі або полиці, але також може бути розміщений у стійці завдяки монтажному набору 1U.
Мережевий комутатор TENDA TEG1016G - це високоефективний, недороге, просте у використанні, легко такий що інтегрується і стандартне рішення для підвищення швидкості до вже існуючої мережі до 1000мбіт/сек.
Комутатор, призначений для невеликих офісних мереж, виконаний в компактному корпусі для зручності розміщення на офісному столі або полиці, але також може бути розміщений у стійці завдяки монтажному набору 1U.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Блок живлення | вбудований |
| Висота | 44 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глибина | 208 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість портів | 16 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0? до 40? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | некерований |
| Керування | графічний Web-інтерфейс |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴

