IP-камера, PTZ, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 1/2.8", 4.8 - 120 мм, інфрачервоне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Загальні | |
| Вага | 2450 г |
| Висота | 161 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | PTZ |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Глибина | 169 мм |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -30°С ~ +65°С |
| Клас захищеності | TVS 4000 В |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
| Фокусна відстань | 4.8 - 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 625 ₴

