керований 2-го рівня, в стійку, Портів - 52, SFP, SFP+, Gigabit Ethernet, Комутація - н.д., МАС - 16000 адрес, Ш - 442 мм, Г - 400 мм, В - 44 мм, 6.25 кг, 40xPoE+ і 8xPoE++, 48x10/100/1000TX, 4хSFP+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вага | 6.25 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глибина | 400 мм |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість PoE портів | 40xPoE+ і 8xPoE++ |
| Кількість портів | 52 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Ширина | 442 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 390 ₴




