керований 2-го рівня, в стійку, Портів - 52, SFP, Gigabit Ethernet, Комутація - 104 Гбіт/с, Робота - від -5? до 40? C, Ш - 442 мм, Г - 285 мм, В - 44 мм, 4.52 кг, 32xPoE+, 48x10/100/1000TX, 4хSFP
UniFi Switch 48 PoE - являє собою настроюється комутатор рівня 2. Він забезпечує гигабитное PoE-з'єднання з вашими пристроями завдяки наявності 48 портів RJ45 Ethernet і оптоволоконний гігабітний канал висхідній зв'язку для корпоративної мережі, через SFP порти.
USW-48-PoE, керований і настроюється мережевим контролером UniFi з підтримкою мобільних додатків UniFi, пропонує великий набір розширених протоколів і функцій комутації рівня 2, включаючи режим роботи (перемикання, віддзеркалення або агрегування) для кожного порту. Мережевий контролер UniFi і мобільний додаток дозволяють адміністраторам налаштовувати і контролювати практично всі функції комутатора в графічному інтерфейсі з будь-якого місця.
USW-48-PoE оснащений 1,3-дюймовим сенсорним LCM для відображення статусу. На екрані відображається інформація про стан, що спрощує моніторинг і швидке усунення неполадок. Комутатор UniFi PoE має безшумне теплове охолодження без вентилятора, тому його можна використовувати в місцях, де шум вентилятора відволікає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вага | 4.52 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глибина | 285 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 104 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість PoE портів | 32xPoE+ |
| Кількість портів | 52 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від -5? до 40? C |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Керування | графічний Web-інтерфейс |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 77.4 Mpps |
| Ширина | 442 мм |
- Ціна: 30 809 ₴





