IP-камера, кубічні, бездротові, 3 Мп (2304 x 1296), 2 Мп, інфрачервоне, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Загальні | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 123 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналітика | виявлення руху |
| Тип | кубічні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 68 мм |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Додаткові можливості | бездротовий протокол ZigBee 3.0 |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Діапазон робочих температур | -10 °C ~ +40 °C |
| Кут огляду по вертикалі | 45° |
| Кут огляду по горизонталі | 340° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | присутній |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Розміщення | У приміщенні |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | Бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴




