smart, настільний, Портів - 8, Gigabit Ethernet, Комутація - 16 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від 0? до 40? C, Зберігання - від -40? до 70? C, Ш - 209 мм, Г - 126 мм, В - 26 мм
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG2008 є ефективним і економічним рішенням для мереж малого і середнього бізнесу, які потребують ефективного управління. TL-SG2008 підтримує повний набір функцій другого рівня, включаючи протокол агрегації каналів (Link Aggregation Group), 802.1 Q VLAN, список контролю доступу (ACL), функцію пріоритезації даних (QoS, L2 - L4), захист від мережевих атак (Storm Control) і IGMP snooping (функцію відстеження мережевого трафіку), які дозволять підприємствам малого та середнього бізнесу створювати масштабовані, а також продуктивні і захищені мережі. Більш того, простий у використанні веб-інтерфейс управління забезпечить швидку установку і налаштування пристрою. Все це робить даний пристрій ідеальним для вашої робочої мережі.
Розширені можливості функції пріоритезації даних (QoS)
Щоб передача відео, голосового трафіку і інших даних проводилася в рамках однієї мережі, даний комутатор підтримує функцію пріоритезації даних (QoS). Адміністратор може встановити пріоритетність трафіку безліччю способів, у тому числі шляхом вказівки пріоритетності портів або налаштувавши пріоритет 802.1 P (802.P Priority) та DSCР (DSCP Priority), щоб забезпечити надійну роботу голосових і відео додатків без затримок і розривів.
Широкий набір функцій 2 рівня
Комутатор TL-SG2008 підтримує повний набір функцій другого рівня, включаючи 802.1 Q Tag VLAN, ізолювання портів (Port Isolation), дзеркалювання порту (Port Mirroring), STP/RSTP/MSTP, протокол агрегації каналів (Link Aggregation Group) і функцію контролю потоку 802.3 x (Flow Control). Комутатор також володіє розширеними функціями мережевого управління, такими як виявлення петель (Loop Back Detection), діагностика кабельних з'єднань (Cable Diagnostics) та моніторинг мережевого трафіку (IGMP Snooping). Остання функція забезпечує інтелектуальний напрям multicast-потоку тільки на адресу відповідних кінцевих одержувачів, у той час як функція IGMP throttling & filtering контролює кожного користувача на рівні порту для запобігання несанкціонованого multicast-доступу.
Широкі можливості управління рівня Enterprise
Комутатор TL-SG2008 простий у використанні і управлінні. Він підтримує звичні для користувачів способи управління, включаючи інтуїтивний графічний веб-інтерфейс (GUI), інтерфейс командного рядка (CLI), а також протоколи SNMP (v1/2/3) і RMON, що дозволяють пристрою виконувати збір інформації і відправляти попереджувальні сигнали у випадку відхилень від нормального режиму роботи.
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG2008 є ефективним і економічним рішенням для мереж малого і середнього бізнесу, які потребують ефективного управління. TL-SG2008 підтримує повний набір функцій другого рівня, включаючи протокол агрегації каналів (Link Aggregation Group), 802.1 Q VLAN, список контролю доступу (ACL), функцію пріоритезації даних (QoS, L2 - L4), захист від мережевих атак (Storm Control) і IGMP snooping (функцію відстеження мережевого трафіку), які дозволять підприємствам малого та середнього бізнесу створювати масштабовані, а також продуктивні і захищені мережі. Більш того, простий у використанні веб-інтерфейс управління забезпечить швидку установку і налаштування пристрою. Все це робить даний пристрій ідеальним для вашої робочої мережі.
Розширені можливості функції пріоритезації даних (QoS)
Щоб передача відео, голосового трафіку і інших даних проводилася в рамках однієї мережі, даний комутатор підтримує функцію пріоритезації даних (QoS). Адміністратор може встановити пріоритетність трафіку безліччю способів, у тому числі шляхом вказівки пріоритетності портів або налаштувавши пріоритет 802.1 P (802.P Priority) та DSCР (DSCP Priority), щоб забезпечити надійну роботу голосових і відео додатків без затримок і розривів.
Широкий набір функцій 2 рівня
Комутатор TL-SG2008 підтримує повний набір функцій другого рівня, включаючи 802.1 Q Tag VLAN, ізолювання портів (Port Isolation), дзеркалювання порту (Port Mirroring), STP/RSTP/MSTP, протокол агрегації каналів (Link Aggregation Group) і функцію контролю потоку 802.3 x (Flow Control). Комутатор також володіє розширеними функціями мережевого управління, такими як виявлення петель (Loop Back Detection), діагностика кабельних з'єднань (Cable Diagnostics) та моніторинг мережевого трафіку (IGMP Snooping). Остання функція забезпечує інтелектуальний напрям multicast-потоку тільки на адресу відповідних кінцевих одержувачів, у той час як функція IGMP throttling & filtering контролює кожного користувача на рівні порту для запобігання несанкціонованого multicast-доступу.
Широкі можливості управління рівня Enterprise
Комутатор TL-SG2008 простий у використанні і управлінні. Він підтримує звичні для користувачів способи управління, включаючи інтуїтивний графічний веб-інтерфейс (GUI), інтерфейс командного рядка (CLI), а також протоколи SNMP (v1/2/3) і RMON, що дозволяють пристрою виконувати збір інформації і відправляти попереджувальні сигнали у випадку відхилень від нормального режиму роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | RoHS |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| QoS (приоритезація даних) | розклад черг: SP, WRR, SP + WRR |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Безпека | контроль Broadcast/Multicast/Unknown-unicast штормів |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Висота | 26 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ad (агрегація каналів) |
| Віртуальні мережі | підтримка до 512 VLAN одночасно |
| Глибина | 126 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 8 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Робоча температура | від 0? до 40? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Системні вимоги | Windows XP |
| Списки доступу (ACL) | фільтрація пакетів L2 - L4: МАС-адресою |
| Споживана потужність (максимальна) | 6.42 Вт |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | smart |
| Керування | оновлення ПЗ |
| Функції L2 і L2 + | фільтрація/захист BPDU |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 11.9 Mpps |
| Ширина | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴



