SFP+, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 9, 2xSFP+
Ubiquiti ще більше спростила життя установників і представила найпростіший спосіб створення мережі UniFi. UniFi Dream Machine Pro - це потужний уніфіковане корпоративне мережеве пристрій. Він інтегрує програмне забезпечення - мережевий контролер UniFi і відеоспостереження UniFi Protect - з універсальним обладнанням з високопродуктивним шлюзом безпеки з вбудованим комутатором і відсіком для жорсткого диска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3900 г |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Глибина | 286 мм |
| Додаткові порти | 2xSFP+ |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 9 |
| Процесор | Quad ARM Cortex-A57 Core at 1.7 GHz |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 008 ₴





