керований, настільний/в стійку, Портів - 10, SFP, Gigabit Ethernet, Комутація - 20 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від 0? до 50? C, Зберігання - від -40? до 70? C, Ш - 294 мм, Г - 180 мм, В - 44 мм, 8xPoE+, 8x10/100/1000TX, 2хSFP
Програмно-конфігурується мережу (SDN) з хмарним доступом
Платформа Omada SDN об'єднує точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи 100% централізоване управління хмарою. Omada створює легко масштабовану мережу, керовану з єдиного інтерфейсу. Передбачені безшовні бездротові і дротяні з'єднання, що ідеально підходять для використання в сфері гостинності, освіти, роздрібної торгівлі, офісів і т.д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| IPv6 | TCPv6/UDPv6 |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| QoS (приоритезація даних) | розклад черг: SP, WRR, SP + WRR |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 4 Мб |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| Глибина | 180 мм |
| Додатки IPv6 | Telnet(v6) |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість PoE портів | 8xPoE+ |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0? до 50? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Списки доступу (ACL) | 802.1p, DSCP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | керований |
| Керування | графічний Web-інтерфейс |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Функції L2 і L2 + | MLD Snooping |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.9 Mpps |
| Ширина | 294 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 822 ₴



