Тип підключення - дротове, Кількість ліній - 3, інтерфейси - Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с), роз'єми - RJ-9, RJ45
IP телефон Grandstream GXP2130 (GXP2130) підтримує 3 незалежних розмовних лінії. Він має розширені сервіси безпеки та захисту, засновані на 256-бітному алгоритмом шифрування AES. У GXP2130 також передбачені функції автоматичної настройки для великих інсталяцій і російськомовний інтерфейс користувача. Налаштовувана служба додатків включає в себе стандартні утиліти, такі як погода і курс валют, а також GMI для просунутої розробки користувацьких програм. Модель сумісна з усіма основними IP платформами на базі протоколу SIP.
IP телефон Grandstream GXP2130 оснащений кольоровим РК-дисплеєм з діагоналлю 2.8 дюйма і роздільною здатністю 320х240 пікселів, а також динаміком, що забезпечує передачу аудіосигналу в HD-якості. Модель підтримує функцію організації голосового конференції до 5 учасників і має 8 клавіш швидкого набору з підтримкою індикації зайнятості абонента. Варто відзначити і можливість віддаленого прийняття виклику EHS (Electronic Hook-Switch) для гарнітур Plantronics. Для підключення телефону до мережі служать 2 гігабітних порти Ethernet порту з підтримкою PoE. Купіть IP телефон Grandstream GXP2130 за нашою доступною ціною і Ви отримаєте багатофункціональний телефон, який ідеально підійде для бізнес-користувачів і малих підприємств.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Кількість ліній | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) |
| Історія дзвінків | 500 записів |
| Безпека | захист паролями |
| Вага | 0.81 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | Да |
| Відключення звуку (Mute) | Да |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 211 x 193 x 85 мм |
| Голосові кодеки | SIP INFO |
| Дисплей | Да |
| Діагональ | 2.8" |
| Колірність | кольоровий |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Можливість кріплення на стіну | Да |
| Наявність гучного зв'язку | база |
| Основні функції | чорний список |
| Підтримка PoE | Да |
| Роз'єм | RJ45 |
| Роздільна здатність дисплея | 320 x 240 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | TR-069 |
| Телефонна книга | 2000 записів |
| Тип підключення | дротове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 544 ₴




