TP-Link Archer C80 - бездротовий двохдіапазонний гігабітний MU-MIMO маршрутизатор стандарту 802.11ac. Забезпечує високу швидкість передачі даних - 1300 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц і 600 Мбіт / с в діапазоні 2,4 ГГц.
Завдяки технології MU-MIMO підтримує підключення з 3 пристроями одночасно, без втрати продуктивності, а технологія Beamforming забезпечує високопродуктивне підключення до Wi-Fi, завдяки формуванню променя в сторону користувача.
Підтримує персоналізоване управління - батьківський контроль, гостьову мережу і контроль доступу, індивідуальні інструменти для управління мережею.
Функція Smart Connect направляє клієнтів в менш перевантажену смугу, а Airtime Fairness оптимізує використання часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Глибина | 120 мм |
| Захист інформації | WPA |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 1.3 Гбіт/c) |
| Також шукають | для дому |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1300 Мбіт/с |
- Ціна: 1 902 ₴




