некерований, настільний/настінний, Портів - 11, SFP, 8 x PoE 100/Base-T, 2 x PoE 1000/Base-T, Комутація - 7.6 Гбіт/с, МАС - 8192 адрес, Робота - від 0? до 40? C, Зберігання - від -40? до 70? C, Ш - 190 мм, Г - 140 мм, В - 43 мм, 0.8 кг, 8xPoE, 1хSFP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Вага | 0.8 кг |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт |
| Висота | 43 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Глибина | 140 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 7.6 Гбіт/с |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Кількість LAN портів | 10 |
| Кількість PoE портів | 8xPoE |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Кількість портів | 11 |
| Порти | SFP |
| Робоча температура | від 0? до 40? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адреса |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 803 ₴

