
Зчитувач безконтактних карт Redtech BDN18N-HID для карт HID PROX CARD II (25-010)
3 840 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1155636
Безконтактний зчитувач Redtech BDN18N-HID працює на частоті 125 кГц і призначений для зчитування унікальних номерів ідентифікаторів HID PROX CARD II. Пристрій підключається по USB до комп'ютерів на базі ОС Windows, не потребує драйверів і працює в режимі емуляції USB-клавіатури. Компактні розміри, підключення Plug and Play, звукова індикація і зручний інтерфейс дозволяють з легкістю вбудувати зчитувач в наявну систему контролю доступу.
Дальність зчитування Redtech BDN18N-HID для карт HID PROX CARD II становить 10 см. Пристрій може бути використано для зручного додавання UID (унікальних серійних номерів) карт в базу даних.
Безконтактний зчитувач Redtech BDN18N-HID карт HID ProxCard II використовується для вирішення таких завдань як:
- організація контролю доступу (управління проходом в приміщення);
- облік робочого часу персоналу (статистика переміщень і присутності);
- захист даних в інформаційних мережах (ідентифікація користувачів для доступу до комп'ютера, терміналу або інформаційній системі);
- внесення даних карт в базу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Redtech |
| Індикація | Звукова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність зчитування | до 10 см |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Підтримка стандартів карт | HID |
| Робоча частота | 125 кГц |
| Розміри | 150 х 70 х 12 мм |
| Температурний режим | -10°C ~ +70°C |
| Тип підключення | USB |
| Тип встановлення | Внутрішній |
- Ціна: 3 840 ₴



