Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - ac (до 1.3 Гбіт/с), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с
Особливості
- Продуктивність подвійного радіо, до 1,267 Гбіт/с.
- Отримайте кращу продуктивність із технологією MU-MIMO 802.11ac wave 2.
- Підтримка оптимізації всієї бездротової мережі одним клацанням миші.
- Легко налаштуйте мережу Wi-Fi за допомогою Ruijie Cloud APP за 3 хвилини.
- З Ruijie Cloud легко підтримувати свої мережі віддалено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 194 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) |
| Глибина | 35 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Стандарти мереж | ac (до 1.3 Гбіт/с) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴





