керований, настільний, Портів - 6, SFP, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Комутація - 6.8 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від -30? до 65? C, Ш - 150 мм, Г - 100 мм, В - 30 мм, 0.48 кг, 3 x 100FX, 1x10/100/1000TX, 2хSFP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 1 Мб |
| Вага | 0.48 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 30 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Віртуальні мережі | 802.1Q tag VLAN |
| Глибина | 100 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 6.8 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість 100FX портів | 3 x 100FX |
| Кількість портів | 6 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від -30? до 65? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 4.91 Mpps |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 462 ₴


