аналогова, купольні, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 1/2.8", 2.8 мм, інфрачервоне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 280 г |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 110 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | присутній |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | Вбудований мікрофон |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Стандарт | HD-CVI |
| Стандарт відеосигналу | HD-CVI |
| Тип підключення | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴


