Високошвидкісний Wi-Fi
Насолоджуйтесь переглядом вебсторінок, потоковим переданням HD і завантаженням разом із сім'єю. Швидкість бездротового зв'язку 300 Мбіт/с у діапазоні 2.4 ГГц відповідає вашим повсякденним потребам.
Доступ до 4G LTE для 32 Wi-Fi пристроїв — швидкість завантаження до 150 Мбіт/с
Не вимагає налаштування — вставте SIM-карту та ввімкніть роутер для високошвидкісного доступу в інтернет. Дві потужні знімні LTE-антени — для стабільного бездротового з'єднання і кращого охоплення.
Сумісно з IPv6
Сумісний з останньою версією інтернет-протоколу (IPv6). Зберігайте перспективність свого маршрутизатора та насолоджуйтеся послугами IPv6, наданими вашим провайдером.
Елегантний дизайн
Розроблений для економії місця й доповнення практично будь-якого декору, забезпечуючи стабільний Wi-Fi у вашому домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Fast Ethernet |
| Антена | 2.4GHz |
| Блок живлення | 9В |
| Висота | 71 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 24 |
| Довжина: | 307 |
| Код виробника [Виробник] | TL-MR150 |
| Кількість LAN портів | 4 |
| Кількість антен | 2 |
| Модель [Виробник] | TL-MR150 |
| Опис | Бездротовий мобільний маршрутизатор TP-LinkLTE-Advanced |
| Пропускна здатність WiFi | 300 Мбіт/с |
| Режими роботи | Роутер |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 202 x 141 x 33,6 |
| Стандарти | IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товару [Виробник] | Маршрутизатор |
| Функційність | Підтримка Multiple SSID |
| Функції маршрутизатора | Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Single-Band (2.4GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 222 |
- Ціна: 3 399 ₴





