керований 2-го рівня, настільний, Портів - 5, Gigabit Ethernet, Комутація - 10 Гбіт/с, МАС - 2048 адрес, Робота - від 0? до 40? C, Зберігання - від -40? до 70? C, Ш - 99.8 мм, Г - 25 мм, В - 98 мм, 4xPoE, 5x10/100/1000TX
TL-SG105PE повністю сумісний з пристроями PoE, такими як IP-камери, точки доступу, IP-телефони. Також він працює з провідними пристроями без PoE, такими як ПК, принтери і IPTV. Завдяки відповідності стандартам PoE + 802.3af/at кожен порт PoE підтримує до 30 Вт, а загальний бюджет PoE 65 Вт для 4 гігабітних портів PoE+ відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, дозволяє створити відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SG105PE повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки.
TL-SG105PE повністю сумісний з пристроями PoE, такими як IP-камери, точки доступу, IP-телефони. Також він працює з провідними пристроями без PoE, такими як ПК, принтери і IPTV. Завдяки відповідності стандартам PoE + 802.3af/at кожен порт PoE підтримує до 30 Вт, а загальний бюджет PoE 65 Вт для 4 гігабітних портів PoE+ відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, дозволяє створити відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SG105PE повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | RoHS |
| Jumbo-фрейм | 16000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 98 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глибина | 25 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Кількість PoE портів | 4xPoE |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Підтримка транспортних протоколів | IGMP |
| Робоча температура | від 0? до 40? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Функції L2 і L2 + | діагностика кабелю |
| Ширина | 99.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 902 ₴




