аналогова, купольні, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 2 Мп, 3.6 мм, видиме світло (LED), Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 163 г |
| Висота | 82 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 85 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 85 мм |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | ROI |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єктив | фіксований |
| Підсвітка | видиме світло (LED) |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Тип підключення | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴

