Швидкість Wi-Fi наступного покоління
ASUS 4G-AX56 - це дводіапазонний Wi-Fi 6 LTE-маршрутизатор з модемом 2x2, який забезпечує смугу пропускання 80 МГц і 1024-QAM для значно швидшого бездротового з'єднання. Із загальною швидкістю мережі близько 1800 Мбіт/с - 574 Мбіт/с в діапазоні 2.4 ГГц і 1201 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц - 4G-AX56 в 1.5 рази швидше, ніж дводіапазонний маршрутизатор LTE з модемом Wi-Fi 5 2x2. />
Створений для сімей з кількома пристроями
Завдяки революційному поєднанню технологій OFDMA та MU-MIMO технологія WiFi 6 забезпечує до 4 разів більшу пропускну спроможність та ефективність мережі в середовищах з інтенсивним трафіком. WiFi 5 попереднього покоління може одночасно обробляти лише один пристрій на кожному мережевому каналі, що є неефективним використанням доступної смуги пропускання. Підтримка OFDMA у стандарті WiFi 6 ділить кожен канал на невеликі підканали, що дозволяє об'єднувати сигнали від декількох пристроїв і передавати їх одночасно, зменшуючи затримку для більш плавного та швидкого відгуку WiFi.
Кращий час автономної роботи ваших пристроїв
Target Wake Time (TWT) дозволяє 4G-AX56 планувати певні інтервали для пристроїв передачі даних. Це дозволяє їм спати, коли немає необхідності чекати сигналу маршрутизатора, знижуючи енергоспоживання до 7 разів і значно збільшуючи термін служби батареї. стандарту WiF6 з технологією OFDMA 4G-AX56 забезпечує збільшену дальність сигналу WiFi та найкраще покриття за рахунок поділу кожного каналу на дрібніші підканали. Ці підканали мають меншу пропускну здатність, що дозволяє їм переміщатися на 80% далі, що призводить до кращого з'єднання Wi-Fi по всьому будинку. strong>
4G-AX56 пропонує неперевершену зручність використання. Тривалі тести гарантують широку сумісність та надійність. Просто вставте нано-SIM-карту та насолоджуйтесь зручністю мобільного широкосмугового підключення 3G/4G у будь-якому місці для дому та офісу з меншою кількістю кабелів.
Надшвидкий мобільний широкосмуговий доступ
4G-AX56 підтримує найновіший мобільний широкосмуговий зв'язок LTE категорії 6, який об'єднує два діапазони стільникового зв'язку, забезпечуючи швидкість завантаження в Інтернет до 300 Мбіт/с - в 2 рази швидше, ніж LTE категорії 4, і в 7 разів швидше, ніж 3G ( HSPA+). Найбільші файли і з легкістю транслюйте відео 4K UHD.
Захист вашої домашньої мережі
Всі члени вашої сім'ї, молоді або літні люди, наражаються на небезпеки Інтернету щоразу, коли вони у мережі. 4G-AX56 включає AiProtection на базі Trend Micro з автоматичними, регулярно оновлюваними сигнатурами безпеки для захисту ваших пристроїв та особистих даних від інтернет-загроз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 87.2 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.513 кг |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | є |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n |
| Глибина | 160 мм |
| Додаткові порти | Nano SIM |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Захист інформації | WPS |
| Категорія LTE | сat.6 (300 Мбіт/с) |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | Підтримка технології Beamforming |
| Площа покриття | немає даних |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | є |
| Підтримка MESH | без підтримки Mesh |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Підтримка транспортних протоколів | RADIUS |
| Режими роботи | точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Розміри | 325 х 242 х 100 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | g (до 54 Мбіт/с) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1800 |
| Також шукають | для дому |
| Тип антени | незнімні |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | Настільний |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація web-вмісту |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
- Ціна: 8 279 ₴





