Grandstream GWN7062 — це захищений дводіапазонний маршрутизатор на основі новітньої технології Wi-Fi 6 (802.11ax). GWN7062 ідеально підходить для невеликих офісів, домашніх офісів і віддалених співробітників. GWN7062 забезпечує дводіапазонний 2?2 MU-MIMO з технологією DL/UL OFDMA і підтримує бездротову мережу Mesh і дротові підключення до точки доступу. Він оснащений потужним 64-розрядним чотирьохядерним процесором з частотою 1,2 ГГц, який забезпечує неймовірну швидкість Wi-Fi до 1,8 Гбіт/с із збільшеною в 4 рази ємністю даних до 64 пристроїв, що дозволяє GWN7062 використовувати інтелектуальну офісну та домашню автоматизацію, плавне 4K Потокове передавання Ultra HD, веб-зустрічі, відеоконференції, онлайн-ігри тощо. Він підтримує VPN, щоб дозволити віддаленим співробітникам безпечно підключатися до корпоративної мережі з дому або офісу філії. GWN7062 також надає функції безпеки корпоративного рівня для забезпечення безпечного доступу до Wi-Fi і VPN, включаючи унікальні сертифікати безпеки та випадкові паролі за замовчуванням. Завдяки поєднанню прискореної швидкості Wi-Fi, сітчастої мережі та дротових точок доступу з розширеними функціями, включаючи VPN, технологію формування променя та інтелектуальний QoS, GWN7062 є ідеальним маршрутизатором для домашньої мережі, що розвивається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Тип антени | Внутрішня |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 193 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]) |
| Глибина | 95 мм |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Особливості | 2x2 MIMO |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Режими роботи | точка доступу |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | з usb-входом |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1800 Мбіт/с |
- Ціна: 4 483 ₴

