аналогова, корпусні (bullet), дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 1/1.8”, 2.8 - 12 мм, видиме світло (LED), Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | корпусні (bullet) |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 237 мм |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP68 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Підсвітка | видиме світло (LED) |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Стандарт | Turbo HD |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 460 ₴

