Комутатор мережевий D-Link DGS-1026MP
Комутатор DGS-1026MP з 24 портами 10/100 / 1000Base-T з підтримкою PoE і 2 комбо-портами 100 / 1000Base-T / SFP дозволяє користувачам легко підключати і подавати живлення через Ethernet-кабелі на такі пристрої, як PoE-сумісні бездротові точки доступу, мережеві камери і IP-телефони.
Технологія Power over Ethernet. 24 порти DGS-1026MP підтримують стандарт IEEE 802.3af / at PoE. Кожен порт PoE подає живлення потужністю до 30 Вт при загальному бюджеті комутатора 370 Вт, що дозволяє користувачам підключати до DGS-1026MP пристрої, сумісні зі стандартом 802.3af / at. Це надає можливість розміщувати обладнання в важкодоступних місцях незалежно від розташування електричних розеток і мінімізувати прокладку кабелю. Відповідні індикатори, розташовані на передній панелі комутатора, дозволяють користувачам контролювати використовуваний бюджет потужності PoE, що допомагає їм запобігти проблемам, пов'язані з перевантаженням на PoE-портах.
Можливість розширення мережі. Наявність двох гігабітних магістральних комбо-портів дозволяє збільшити пропускну здатність мережі і забезпечити відмовостійке дротове підключення, необхідне для надійної передачі даних відеоспостереження і трафіку голосових додатків. Таке апаратне рішення сприяє збільшенню смуги пропускання за рахунок використання високошвидкісного гигабитного підключення на основі волоконно-оптичної лінії зв'язку або кручений пари.
Економія електроенергії. Комутатор DGS-1026MP використовує стандарт 802.3az Energy Efficient Ethernet, що забезпечує скорочення експлуатаційних витрат без впливу на продуктивність і функціональні характеристики. Якщо підключений до порту комутатора комп'ютер вимкнений, або передача даних не виконується, то порт автоматично перейде в сплячий режим, істотно знижуючи споживану енергію.
Проста установка. Комутатор DGS-1026MP підтримує технологію Plug-and-play, що дозволяє підключати до нього пристрої без твори додаткових налаштувань. Підтримка автоматичного визначення полярності MDI / MDIX на всіх портах виключає необхідність використання кросових кабелів при підключенні до іншого комутатора або концентратора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cертифікація | VCCI |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Вага | 3.1 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глибина | 250 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 52 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Кількість портів | 28 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0? до 50? C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Споживана потужність (максимальна) | 441 Вт |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40? до 70? C |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 38.7 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 16 999 ₴



