IP-камера, купольні, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 1/2.8", 2.8 мм, інфрачервоне, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Загальні | |
| Вага | 370 г |
| Висота | 104 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 110 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | BLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка PoE | є |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 610 ₴



