IP-камера, купольні, дротові, 8 Мп (3840 x 2160), 1/2.5", 2.8 мм, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Загальні | |
| Вага | 635 г |
| Висота | 95 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 127 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Глибина | 127 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | 1/2.5" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 077 ₴

