аналогова, купольні, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 2 Мп, 2.8 мм, інфрачервоне, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 47 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 97 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Глибина | 100 мм |
| Дальність ІЧ-підсвітки | н.д. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IK07 |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | присутній |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | Вбудований мікрофон |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Стандарт | HD-TVI |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴


