
Зчитувач безконтактних карт Mifаre Civintec Mifare Plus/DESFire CN670-U (08-040)
9 156 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1187558
0 (800) 33-96-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип установки - внутрішній, тип підключення - USB, підтримка стандартів карт - Mifare, NFC, FeliCa, дальність зчитування - до 10 см, розміри - 116 х 67 х 14 мм, колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність зчитування | до 10 см |
| Живлення | DC 5В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Підтримка стандартів карт | NFC |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Розміри | 116 х 67 х 14 мм |
| Температурний режим | 0°C ~ +60°C |
| Тип підключення | USB |
| Тип встановлення | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 156 ₴



