Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, a, b, g, робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - 10/100/1000BASE-T
AC1900 Домашня Mesh Wi-Fi система TP-Link DECO-S7
- До 1900 Мбіт/с на двох діапазонах – дивіться улюблені серіали в 4К завдяки двом діапазонам (до 600 Мбіт/с на 2.4 ГГц, до 1300 Мбіт/с на 5 ГГц) і технології 3х3 MU-MIMO.
- Підключайте понад 100 пристроїв – Deco впорається навіть із найбільш завантаженими мережами та забезпечить підключення без затримок для понад ста пристроїв.
- Збільшене безшовне покриття – завдяки технології Deco Mesh утворюють єдину мережу з одним ім'ям. Клієнтські пристрої автоматично перемикаються між модулями Deco під час переміщення будинком, що забезпечує максимальну швидкість під'єднання.
- Гігабітний Ethernet – три гігабітних порти Ethernet WAN/LAN гарантують блискавичне під'єднання.
- Батьківський контроль – встановлюйте обмеження на час і блокуйте непристойні сайти відповідно до унікальних налаштувань профілів для різних членів сім'ї.
- Два в одному – може працювати як роутер або як точка доступу.
- Просте встановлення – процес встановлення покроково описано в програмі Deco.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 90.7 мм |
| Ширина | 162.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Безпека інформації | WPA2-Personal |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Глибина | 90.7 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Живлення | від зовнішнього джерела живлення |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 3 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 2 точки доступу |
| Підтримка MESH | Да |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Стандарти мереж | n |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴





