аналогова, купольні, дротові, 5 Мп (2560 x 1944), 5 Мп, 2.8 мм, інфрачервоне, Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Тип камери | Аналогова |
| Загальні | |
| Вага | 290 г |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 82 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 79 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єктив | фіксований |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2560 x 1944) |
| Розмір матриці | 5 Мп |
| Стандарт | TVI |
| Стандарт відеосигналу | HD-TVI (Turbo HD) |
| Тип підключення | дротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴





