GWN7625 — це точка доступу Wi-Fi 802.11ac Wave-2, ідеальна для малого та середнього бізнесу, домашніх офісів, магазинів, ресторанів тощо. Він пропонує технологію 4x4:4 MU-MIMO в діапазоні 5G і 2x2:2 MU-MIMO в діапазоні 2,4G, а також складну конструкцію антени для максимальної пропускної здатності мережі та розширеного діапазону покриття Wi-Fi. Щоб забезпечити простоту встановлення та керування, GWN7625 використовує дизайн розподіленої мережі без контролерів, у якому контролер вбудований у веб-інтерфейс користувача продукту. GWN7625 також підтримується GWN.Cloud та GWN Manager, безкоштовною хмарною та локальною платформою керування Wi-Fi від Grandstream. Це ідеальна точка доступу Wi-Fi для розгортання голосу по Wi-Fi і забезпечує безперебійне з’єднання з IP-телефонами Grandstream, які підтримують Wi-Fi. Завдяки підтримці розширеного QoS, додатків реального часу з низькою затримкою, мережевих мереж, приєднаних порталів, 200+ одночасних клієнтів на AP і подвійних мережевих портів Gigabit з PoE/PoE+, GWN7625 є ідеальною точкою доступу Wi-Fi для середньої бездротової мережі. мережеве розгортання із середньою щільністю користувачів.
Особливості:
- Бездротова пропускна здатність 2,03 Гбіт/с і 2 гігабітні порти 5GHz 4?4:4 MU-MIMO
- Підтримує до 200 одночасних клієнтів Wi-Fi
- Розширений QoS для забезпечення продуктивності додатків з низькою затримкою в режимі реального часу
- Безпечне завантаження та блокування критичних даних/контролю за допомогою цифрових підписів, унікальний сертифікат безпеки/випадковий пароль за замовчуванням для кожного пристрою
- Автоматична адаптація живлення при автоматичному визначенні PoE або PoE+
- Вбудований контролер може керувати до 30 локальними точками доступу серії GWN;
- GWN.Cloud пропонує необмежене керування AP; GWN Manager пропонує програмний контролер на базі приміщення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 530 г |
| Висота | 205.3 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 205.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Безпека інформації | WPS |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Глибина | 45.9 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 6 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C ~ 50°C |
| Стандарти мереж | n (до 600 Мбіт/с) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
- Ціна: 5 250 ₴

