Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - ac (до 1.73 Гбіт/с), a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), n (до 600 Мбіт/с), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Загальні | |
| Висота | 135 мм |
| Живлення | PoE |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Безпека інформації | WPA3 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3az |
| Глибина | 38.5 мм |
| Додаткові можливості | 4x4 MIMO |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -10? ~ +50? |
| Стандарти мереж | n (до 600 Мбіт/с) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴



