Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - 200Om / 2kOm / 20kOm / 200kOm / 2MOm / 20MOm; accuracy +/-(1.2%+5).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Habotest |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 108 г |
| Вимірювання | тестування діодів |
| Напруга змінного струму | 20V / 200V / 600V; accuracy +/-(1.0%+5). |
| Напруга постійного струму | 200mV / 2V / 20V / 200V / 600V; accuracy +/-(1.0%+5). |
| Опір | 200Om / 2kOm / 20kOm / 200kOm / 2MOm / 20MOm; accuracy +/-(1.2%+5). |
| Особливості | функція утримання показань |
| Постійний струм | 10A; accuracy +/-(2.0%+5). |
| Розміри | 125 х 65 х 30 мм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





