Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, a, b, g, ax (до 2402 Мбіт/с), робоча частота - 2.4 ГГц, 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - Uplink 10/100 Мбіт/с, Downlink
Вбудована в стіну точка доступу Wi?Fi 6 TP-Link EAP650-WALL
Блискавична швидкість AX3000. Швидкість до 2976 Мбіт/с по Wi-Fi 6 у кілька разів вища, ніж у Wi-Fi 5, завдяки чому робота кожної програми здаватиметься більш плавною — вище швидкість, нижче затримка, менше перешкод, більше підключених клієнтів. Захист мережі. WPA3, портал аутентифікації та розмежовані гостьові мережі дозволять захистити мережу та дані від брутфорс-атак та прослуховування. Легке розміщення завдяки PoE. Завдяки PoE 802.3af/at прокладання додаткових кабелів у будівлі не потрібно. Підключіть кабель Ethernet із PoE — і все готово.
- Запаморочлива швидкість Wi-Fi 6: сукупна швидкість до 2976 Мбіт/с (до 574 Мбіт/з на 2,4 ГГц та до 2402 Мбіт/с на 5 ГГц)1.
- Висока ефективність: більше підключень без зниження швидкості2.
- Гігабітний порт Downlink: дозволить підключити дротовий пристрій.
- Централізоване управління: дистанційне керування та хмарний доступ через Omada SDN.
- Безпечна гостьова мережа: кілька способів автентифікації (СМС, ваучер і ін.) та безліч засобів захисту Wi-Fi мережі3.
- Простий монтаж та підтримка PoE: легко встановлюється в стандартний підрозетник (86 мм) та підтримує PoE 802.3af/at.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| WAN порт | Gigabit Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок живлення | 11,5В |
| Висота | 60 |
| Вологість | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) [Виробник] | 60 |
| Довжина: | 140 |
| Код виробника [Виробник] | EAP650-Wall |
| Кількість LAN портів | 2 |
| Кількість антен | 2 |
| Модель [Виробник] | EAP650-Wall |
| Моніторинг та конфігурування | Підтримка SNMP |
| Опис | Настінна точка доступу Tp-Link, EAP650-Wall |
| Пропускна здатність WiFi | 574+2402 Мбіт/с |
| Режими роботи | точка доступу |
| Розміри пристрою, мм [Загальні] | 86 x 86 x 42,6 |
| Стандарти | IEEE 802.11ax |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товару [Виробник] | Маршрутизатор |
| Функційність | Підтримка Multiple SSID |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 130 |
| Шифрування | WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴





