У сьогоднішніх реаліях дуже важливо залишатися на зв'язку та вміти керувати бізнесом віддалено. Веб-камера Logitech C270 завдяки своїм характеристикам зробить вирішення різних питань із колегами та підлеглими ще простіше.
Якісний зв'язок у форматі HD
- Веб-камера Logitech C270 HD забезпечує передачу чіткого та якісного зображення: формат 720p, 30 кадрів за секунду, кут огляду 55° по діагоналі. Камера сумісна з популярними платформами, у тому числі із програмою для відеодзвінків Skype та програмою для конференцій Zoom.
Мікрофон з функцією шумоподавлення
- Якісна передача звуку завдяки вбудованому всеспрямованому мікрофону, навіть якщо доповідач знаходиться на відстані 1,5 метра від пристрою. Функція шумозаглушення гарантує, що голос звучатиме голосно і чітко, навіть якщо в приміщенні досить шумно.
Автоматична корекція освітленості
- Вбудована технологія Logitech RightLight 2 гарантує завжди яскраве і контрастне зображення. Вона здійснює автоматичну корекцію освітленості, щоб кольори у кадрі виглядали реалістично навіть за умов поганого освітлення.
Різні варіанти встановлення
- Кріплення веб-камери дозволяє використовувати її з моніторами, ноутбуками, телевізорами. Склавши кріплення, можна встановити камеру на поверхні будь-якої рівної височини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без упакування), г | 230 |
| Відео кодек | H.264+/H.264 |
| Співвідношення сигнал/шум | 50 дБ |
| Гарантія | 12міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові можливості | PoE 802.3af, Датчик освітленості, Детекція руху, ІЧ підсвічування, Мобільний додаток, Підтримка ONVIF |
| Запитання | 12 В |
| Компенсація засвічення | BLC, DWDR |
| Комплект постачання | Документація, Камера, Упаковка |
| Кути огляду | 105.5°(H) 57°(V) |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальна вологість | 95% |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | CMOS 1/2.9" 2 МП f/2.0 |
| Мінімальне освітлення | 0.10 люкс |
| Підключення | LAN |
| Робоча температура | Від -30 °C до +60 °С |
| Роздільна здатність відео | 1920x1080 пікс 25 к/с |
| Розміри товару (без пакування), мм | 108x108x85 |
| Розміщення | Вулична |
| Рівень захисту | IP67 |
| Тип | IP-камера |
| Тип корпусу | Купольна |
| Фокусна відстань | Постійне 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 158 ₴


