Сучасний відеодомофон Slinex SQ-07MTHD - модель з підтримкою відео високої роздільної здатності. Працює з відеокамерами і викличними панелями до 2 Мп (1080p). Це забезпечує істотно новий рівень картинки у домофонної системи. Домофон SQ-07MTHD оснащений сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 1024 х 600. Їм зручно користуватися при роботі в меню. Сенсор якісний, відмінно зчитує дотику. Нижче екрану є п’ять клавіш для швидкого управління основними функціями. Вони також сенсорні. Мають м’яке блакитне підсвічування. Яке, втім, можна відключити в меню, якщо воно вам не до душі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LAN | немає |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| PiP (картинка у картинці) | є |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | немає |
| Бездротовий стандарт | - |
| Вага | немає даних |
| Вбудована пам'ять | є |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Вільні руки | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Діагональ екрана | 7" |
| Живлення | 100-240 В / 13.5 В |
| Запис | відео + фото |
| Карта пам'яті | microSD 64 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран |
| Керування замком | є |
| Колір | Чорний |
| Кількість викличних панелей | до 2 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 3 шт |
| Можливість підключення аудіотрубок | немає |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Роздільна здатність | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розмір дисплея | 7" |
| Розміри | 197 х 127 х 20 мм |
| Сумісна ОС | немає |
| Сумісність | немає |
| Тип | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Тип під'єднання | дротове |
| Тривожні входи | - |
| Функція загального виклику | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 443 ₴

