Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана | 7" |
| Діапазон робочих температур | 0 °C — +40 °C |
| Живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання | яскравість |
| Робоча вологість | 0-95% |
| Роздільна здатність | 800 х 480 |
| Розміри | 210 х 116 х 25 мм |
| Система зв'язку | дротова |
| Тип відеодомофона | аналогові домофони |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип встановлення | накладний монтаж |
| Керування | сенсорні кнопки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 481 ₴


