WizSense – це серія продуктів із штучним інтелектом. Рішення, що використовують незалежний чіп штучного інтелекту та алгоритм глибокого навчання. Фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, що дозволяє користувачам швидко діяти за певними цілями. Разом з інфрачервоним підсвічуванням та технологією Starlight, камера – відмінне рішення для роботи в темряві та при слабкому освітленні. Підтримує 6 атрибутів та 8 виразів обличчя: стать, вік, окуляри, обличчя, маска, борода та вирази (гнів, сум, огида, страх, подив, спокій, щастя та розгубленість). Також підтримує налаштування вирізування обличчя: обличчя та однодюймове фото. Ця функція керує діями панорамування/нахилу/масштабування камери для автоматичного відстеження об'єкта в русі та утримування його у кадрі. Дія відстеження може запускатись вручну або автоматично за допомогою певних правил. Після спрацювання правила камера може збільшувати масштаб і відстежувати певну мету автоматично.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 250 м |
| Загальні | |
| Висота | 337 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 209 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Тип | PTZ |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 209 мм |
| Дальність підсвічування | 250 м |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +70°C |
| Клас захищеності | TVS 8000 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підсвітка | інфрачервоне |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Підтримка мережевих протоколів | UPnP |
| Робоча напруга | 24 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
| Фокусна відстань | 3.95 - 177.7 мм |
- Ціна: 54 000 ₴

