Teltonika RUT951 – це мобільний WiFi-маршрутизатор 4G/LTE для професійних рішень.
Роутер оснащений 4-ма портами Ethernet, цифровими індикаторами стану і рівня сигналу для моніторингу та управління, підтримкою мережевих функцій промислового рівня, призначених для додатків M2M/IoT.
Маршрутизатор RUT951 може виступати як основне або резервне інтернет-джерело, що гарантує безперебійне інтернет-з'єднання з високою пропускною спроможністю і створення запасних копій даних у широкому діапазоні робочих температур.
Наявність на борту маршрутизатора двох SIM-карт (Dual SIM) надає можливість вибору в умовах слабкого сигналу від одного з операторів, що забезпечує постійний високопродуктивний стільниковий зв'язок, роз'єми SMA дають змогу під'єднувати потрібні антени.
RUT951 забезпечує користувачів бездротовим зв'язком, застосовний у сегментах бізнесу, які потребують безперервність передавання інформації з використанням бездротової інтернет-технології. Легкість в налаштуваннях і простота у використанні RUT951 c уніфікованою операційною системою з RutOS роблять маршрутизатор Teltonika RUT951 максимально ефективним для інтеграції навіть найвимогливіших додатків мобільних мереж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teltonika |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 287 г |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Глибина | 100 мм |
| Захист інформації | WPA2-ENT |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 МB |
| Особливості | Підтримання VPN |
| Процесор | MT7628 |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | SSTP |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | VPN роутери |
| Тип антени | знімні |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 150 Мбіт/с |
- Ціна: 11 864 ₴





