Серія камер WizSense від Dahua Technology, є серією продуктів штучного інтелекту, що використовують незалежний чіп і алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, дозволяючи користувачам здійснювати швидкі дії з певними цілями. На основі передових технологій Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та інклюзивні продукти та рішення. Технологія Dahua Smart Dual Illuminators використовує інтелектуальний алгоритм виявлення цілі. Зазвичай вночі включається ІЧ-підсвічування; коли ціль з'являється в зоні спостереження, спалахує біле світло, камера записує повнокольорове відео та інформацію про ключові події. Камера пов'язує знімок та відео з повнокольоровим зображенням. Коли ціль знаходиться поза зоною спостереження, біле світло вимкнене, а ІЧ-освітлювач включене, що ефективно знижує світлове забруднення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Загальні | |
| Вага | 370 г |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | купольні |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Глибина | 101 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Клас захищеності | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | присутній |
| Об'єктив | фіксований |
| Особливості | підтримка карт пам'яті |
| Підсвітка | видиме світло (LED) |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2688 x 1520) |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Тип камери | IP-камера |
| Тип підключення | дротові |
- Ціна: 4 950 ₴


