накладний, замок, 500 кг, Датчик стану двері - є, DC12V / DC24V, 500mA / 250mA, -10°C ~ +55°C, анодований алюміній, цинк, 265 х 73 х 41 мм, 4.5 кг
YM-500N(LED)-DS – накладний електромагнітний замок зі світлодіодною індикацією і датчиком стану дверей і замка, з силою утримання до 500 кг на розрив. Є сухі контакти для визначення стану замка (NO,NC,COM) і дверей (NO,NC,COM).
Компанія-виробник Yli Electronic
Призначений для внутрішнього встановлення на металеві, протипожежні, дерев'яні двері.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Сила утримання | 500 кг |
| Загальні | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | замок |
| Датчик стану двері | є |
| Живлення | DC12V / DC24V |
| Матеріал | Цинк |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри відповідної планки | 185 х 60 х 13 мм |
| Розміри замка | 265 х 73 х 41 мм |
| Світодіодна індикація | є |
| Споживання | 500mA / 250mA |
| Спосіб встановлення | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 696 ₴


