накладний, замок, 350 кг, Датчик стану двері - є, DC12V / DC24V, 480mA / 240mA, -20°C ~ +55°C, анодований алюміній, цинк, 228 х 53 х 29 мм, 2.7 кг
Накладний електромагнітний замок вологостійкий з анодованого алюмінію з датчиком стану замка. Сила утримання 350 кг. Живлення DC12V / 480mA, DC24V / 240mA. Анодований алюміній. Розміри: 227,6х52,6х28,3 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Сила утримання | 350 кг |
| Загальні | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | замок |
| Датчик стану двері | є |
| Живлення | DC12V / DC24V |
| Матеріал | Цинк |
| Робоча температура | -20°C ~ +55°C |
| Розміри відповідної планки | 190 х 45 х 11 мм |
| Розміри замка | 228 х 53 х 29 мм |
| Споживання | 480mA / 240mA |
| Спосіб встановлення | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872 ₴

