накладний, замок, 280 кг, DC12V / DC24V, -10°C ~ +55°C, анодований алюміній, цинк, 242 х 42 х 25 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Сила утримання | 280 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | замок |
| Висота | 60 |
| Гарантія | 12 |
| Живлення | DC12V / DC24V |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Матеріал | Цинк |
| Об'єм | 0.000936 |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри відповідної планки | 180 х 38 х 11 мм |
| Розміри замка | 242 х 42 х 25 мм |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Ширина | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 918 ₴



