накладний, 500 кг, DC12V / DC24V, 500mA / 250mA, -10°C ~ +50°C, анодований алюміній, цинк, 265 х 73 х 41 мм, 4.5 кг
YM-500N - накладної електромагнітний замок з силою утримання до 500 кг на розрив.
Компанія-виробник YLI ELECTRONIC.
Призначений для внутрішньої установки на важкі металеві, металопластикові, дерев'яні та скляні двері.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Сила утримання | 500 кг |
| Загальні | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 |
| Гарантія | 12 |
| Живлення | DC12V / DC24V |
| Кількість в пакуванні | 1 |
| Матеріал | Цинк |
| Об'єм | 0.001764 |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри відповідної планки | 185 х 60 х 13 мм |
| Розміри замка | 265 х 73 х 41 мм |
| Споживання | 500mA / 250mA |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Ширина | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 153 ₴

